Rolety w kasetach

Najpopularniejszy sposób na zasłonięcie okna. Wiele modeli w różnych rozmiarach dają duże możliwości. Rolety w kasetkach pasują do prawie każdego rodzaju okien. Istnieje możliwość montażu bezinwazyjnego. Różne kolory, drewnopodobne okleiny umożliwiają w łatwy sposób dobór odpowiedniej kasety do ramy okna.

Rolety UNI 19

Rolety UNI 19

Rolety w kasectach UNI 19 to uniwersalna kaseta w eleganckim opływowym kształcie ze sprawdzonym mechanizmem łańcuszkowym. Może być montowana bezpośrednio na oknie.
Więcej »

Rolety MINI 20

Rolety MINI 20

Rolety MINI 20 to nowoczesna prosta kaseta ze sprawdzonym mechanizmem łańcuszkowym. Może być montowana do okien o typowych rozmiarach.
Więcej »

Rolety MINI 21

Rolety MINI 21

Rolety MINI 21 to nowoczesna prosta kaseta ze sprawdzonym mechanizmem łańcuszkowym. Może być montowana do okien o typowych rozmiarach.
Więcej »

Rolety MIDI

Rolety MIDI

Rolety MIDI to nowoczesna prosta kaseta ze sprawdzonym mechanizmem łańcuszkowym. Może być montowana do okien o typowych rozmiarach.
Więcej »

Rolety MAXI

Rolety MAXI

Rolety MAXI to nowoczesna prosta kaseta ze sprawdzonym mechanizmem łańcuszkowym. Może być montowana do okien o typowych rozmiarach.
Więcej »

Rolety MAXI 43

Rolety MAXI 43

Rolety MAXI 43 to nowoczesna prosta kaseta ze sprawdzonym mechanizmem łańcuszkowym. Może być montowana do okien o typowych rozmiarach.
Więcej »

Rolety w kasetach VEGAS

Rolety VEGAS

Rolety w kasetach VEGAS to bardzo estetyczne zasłony okienne. Niewielkie rozmiary kaset oraz ich smukły kształt nadają całości dyskretnego wyglądu.
Więcej »

Rolety w kasetach RUBIN

Rolety RUBIN

Rolety w kasetach RUBIN to dobre rozwiązanie do okien wysokich balkonowych. Dzięki przestrzennym profilom możliwy jest montaż jednej rolety na oknie ze szprosem. System jest bezinwazyjny.
Więcej »