Rolety

Rolety materiałowe znane od wielu lat doczekały się wielu modeli, różnorodnych tkanin oraz sposobów montażu. Cieszą się nie słabnącą popularnością, dzięki prostej formie. Rolety są ponad czasowe i pasują praktycznie do każdego wnętrza. Nie ważne czy to pokój, kuchnia czy sypialnia, rolety zawsze się sprawdzają. Ogromna ilość kolorów materiałów oraz struktur tkanin i wzorów sprawiają, że dobranie odpowiedniej rolety do wnętrza jest bardzo proste.

Nasze rolety w Poznaniu o okolicy cieszą się dobrą renomą. Dbamy o jakość naszych produktów starannie dobierając dostawców podzespołów.

W naszej ofercie znajdują się rolety w kasetach, wolnowiszące oraz rolety duo.

Rolety w kasetach

Rolety w kasetach

Rolety w kasetach do montażu bezinwazyjnego, na okna balkonowe oraz specjalne kasety dające pełne zaciemnienie. Więcej o roletach w kasetach »

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące dają większe możliwości montażu. Nie ma tak rygorystycznych ograniczeń wymiarów. Więcej o roletach wolnowiszących »

 

Rolety DUO

Rolety DUO / dzień-noc

Rolety DUO to rewolucyjny system rolet w którym można uzyskać efekt delikatnej zasłony przezroczystej w połączeniu z tkaniną zasłonową. Więcej o roletach DUO »