Rolety zaciemniające

Rolety z materiałów zaciemniających (podgumowanych) to tkaniny w pełni zaciemniające. Nie przepuszczają światła co jest często wykorzystywane w sypialniach, pokojach dziecięcych, a także w salach konferencyjnych. Rolety zaciemniające świetnie spełniają swoje zadanie na poddaszach, tam gdzie przez okna dachowe wpada bardzo dużo słońca. Tkaniny podgumowane w 100% nie przepuszczają światła do wnętrza, dzięki czemu np. poddasze nie nagrzewa się i jest przyjemnie.

Tkaniny zaciemniające dzielą się na materiały z podbiciem w kolorze białym, metalizowanym oraz w kolorze tym samym co tkanina.

Materiały z podbiciem białym, pochłaniają promienie słoneczne, w pomieszczeniu gdzie są zamontowane rolety z takim materiałem można się poczuć przyjemnie nawet w najbardziej nasłoneczniony dzień.

Natomiast podbicie metalizowane odbija promienie słoneczne dając efekt całkowitego odcięcia światła.

Przy wyborze rolet zaciemniających należy poradzić się specjalisty. Materiały podgumowane mają dużą gramaturę, większą od zwykłych tkanin. Mogą nie mieścić się do zwykłych kaset, dlatego warto rozważyć montaż rolet bez kaset lub dobrać odpowiednią kasetę, w tym przypadku prosimy skorzystać z pomocy specjalisty.

Naszą ofertę przedstawiamy na miejscu u klienta gdzie można zapoznać się z kolorystyką tkanin, a także dowiedzieć się jaki model rolety najlepiej zamontować.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.