Rolety do łazienki

Okna w łazience to bardzo przydatna rzecz. Rolety w łazience to jeszcze bardziej przydatna rzecz. Okna dają dużo naturalnego światła, służą do lepszej, dodatkowej wentylacji pomieszczenia. Jednak obok wymienionych zalet, okna w łazience, dają możliwość zobaczenia z zewnątrz tego co dzieje się wewnątrz. To bardzo intymne miejsce, dlatego często chcemy zasłonić okna aby nikt z zewnątrz nie zaglądał do środka w czasie kiedy sobie tego nie życzymy.

Polecamy rolety bez kaset, wtedy materiały będą dobrze wentylowane. Jeśli chcemy zamontować rolety na ramie okna. Można zastosować model rolety z linkami napinającymi, które zastępują prowadnice i utrzymują rolety zawsze przy szybie. Roleta może być przykręcona do ramy lub zamontowana na uchwytach bezinwazyjnych.

Najbardziej popularne materiały na rolety do łazienki to tkaniny o jasnych kolorach rozpraszające światło. Zasłaniają przed gapiami jednocześnie wpuszczają dużo jasnego światła.

Rolety w Poznaniu polecamy po uprzednim pomiarze. Można się umówić kontaktując się z nami / telefon: 511 414 195Możliwość komentowania jest wyłączona.